2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Ekonomisystem Eskilstuna Kommunfastigheter AB
Beskrivning: RFI avseende nytt ekonomisystem inför kommande upphandling för beställaren Eskilstuna Kommunfastigheter AB
Intern identifierare: 26/2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem