16853-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Ramavtal NCB Produktionsstöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal NCB Produktionsstöd
BeskrivningRamavtal för produktionsstöd i form av Uppdragskonsulter till NCB Sweden.
Intern identifierare25FMVU2118
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal NCB Produktionsstöd