Huvudsaklig CPV-kod 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av mobila kylmaskiner enl. angivet i bifogade anbudsansökan med bilagor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42510000 Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater, 45331230 Installation av kylutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen