168686-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Desinfektionsmedel – Desinfektions- och hygienprodukter SLL 730, tillägg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDesinfektions- och hygienprodukter SLL 730, tillägg
BeskrivningUpphandlingen utgör en Ramavtalsupphandling genom tilläggsupphandling och omfattar löpande leveranser av Desinfektions- och hygienprodukter till de upphandlande myndigheter inom Region Stockholm
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24455000 Desinfektionsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127157:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 33711500 Hudvårdsprodukter, 33711900 Tvål