168740-2023 - ResultatSverige-Ystad: Elmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beredskapslager Elmateriel
Referensnummer: 23/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681410 Elmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ystad Energi AB inbjuder härmed intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende ramavtal för Beredskapslager Elmateriel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31681000 Eltillbehör, 31681400 Elkomponenter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen