168744-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Inhalationsutrustning & hyperton koksalt för inhalation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhalationsutrustning & hyperton koksalt för inhalation
BeskrivningInhalationsutrustning och hyperton koksalt för inhalation inklusive tillbehör, förbrukningsartiklar och reservdelar samt tillbehör, förbrukningsartiklar och reservdelar för befintlig utrustning inom VGR
Intern identifierareRS 2024-00452
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000