2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Robotic handling device
Beskrivning: Robotic handling system will be purchased to the Department of Molecular Biology for high throughput experiments of microbial cells.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93685:Lot:1