168918-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Köp av dagligvaror i webbutik/butik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKöp av dagligvaror i webbutik/butik
BeskrivningLinköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på upphandling av köp av dagligvaror i webbutik och fysisk butik. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122963:Lot:1