16895-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personalutbildning – IL, UL och UGL (Ledarskapsutbildningar)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IL, UL och UGL (Ledarskapsutbildningar)
Beskrivning: Upphandling av Ledarskapsutbildningarna IL, UL och UGL
Intern identifierare: 8-2517606
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000