168978-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kollektivtrafik på väg – Biljettkontrolltjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiljettkontrolltjänster
BeskrivningBiljettkontrolltjänster
Intern identifierareKTN 2025/36
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
Ytterligare klassificering (cpv): 63712000 Kringtjänster för vägtransporter, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000