2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ambulanskläder 2024
Beskrivning: Upphandling avser upprättande av ett ramavtal gällande ambulanskläder för Region Blekinges ambulanspersonal.
Intern identifierare: RB2023-0284
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ambulanskläder 2024