See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minnesgåvor - smycken, guldklockor, cyklar och bergsmanskrona
Beskrivning: Nu söker vi efter leverantörer som kan tillhandahålla smycken, guldklockor, cyklar eller bergsmanskrona. Det finns en önskan att ge bort dessa gåvor till personer som bland annat går i pension eller som arbetat länge i kommunen! Läs igenom dokumenten för att ta del av all information! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Smycken
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bergsmanskrona - lampa - Falu kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Cykel - Falu kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Guldklockor - Avesta och Ludvika kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:4