Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyresupphandling förvarsenhet Norrland
Referensnummer: 3.2.1-2020-4321
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket inbjuder Er att lämna anbudsansökan gällande hyresupphandling för förvarsenhet i Norrland.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 70130000 Uthyrning av egen fast egendom
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen