169064-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling produktion årsredovisning/hållbarhetsrapport samt kommunikationsrådgivning
Referensnummer: 2020/28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsultstöd för produktion av årsredovisning och hållbarhetsrapport samt rådgivande tjänst kring kommunikation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen