169072-2019 - ResultatSverige-Trelleborg: Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distributionselektriker
Referensnummer: SEN 2018/141
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun inbjuder till anbudsgivning avseende distributionselektriker.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45317300 Elinstallation av utrustning för eldistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen