169115-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eldriven redskapsbärare till Gubbängens IP
Referensnummer: Dnr 2.3.2/2022/151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31640000 Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av en (1) st ny eller begagnad eldriven redskapsbärare
till Gubbängens IP
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31440000 Batterier, 31640000 Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen