Upphandlingen av ramavtal Miljökonsulttjänster med syfte att säkerställa Beställarens behov av konsulttjänster omfattande uppdrag upp till 1,5 MSEK. Ramavtalet tecknas med tre (3) konsultföretag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen