2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dykeritjänster
Beskrivning: Ramavtal för successiva avrop
Intern identifierare: KS 2024/9157 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000