2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bilvårds- och recondprodukter
Beskrivning: Upphandling av Bilvårds- och recondprodukter
Intern identifierare: RS 2023-01995
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 09221000 Vaselin och vaxer, 39224320 Tvättsvampar, 39525810 Putsdukar, 39800000 Rengörings- och polermedel, 39810000 Doftprodukter och vaxer, 39812000 Polermedel och krämer, 39812300 Vax för polering, 39831500 Bilrengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal