169269-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar – Spolbilstjänster åt Simrishamnsbostäder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpolbilstjänster åt Simrishamnsbostäder
BeskrivningSpolbilstjänster åt Simrishamnsbostäder
Intern identifierare26/10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50513000 Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144410 Slamsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000