169281-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konstruktionstjänster – Broinspektion och brokonstruktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBroinspektion och brokonstruktion
BeskrivningKonsulttjänst som avser broinspektion och brokonstruktion.
Intern identifierare14303
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBroinspektion och brokonstruktion