169294-2017 - ÄndringSverige-Varberg: Anläggningsarbete för vattensportanläggningar
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Partneringupphandling – Ny bad- och simanläggning i Varberg.
Referensnummer: 17/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45242100 Anläggningsarbete för vattensportanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av totalentreprenör som samarbetspartner i partnering för ny bad- och simanläggning i Varberg.