Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppdraget omfattar detaljprojektering och framtagande av förfrågningsunderlag inklusive mängdförteckningar för ett antal utförandeentreprenader för ledningsnät.