169377-2020 - ResultatSverige-Södertälje: Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1068 Offentlig gestaltning nybyggnation-Dufvegårdens äldreboende
Referensnummer: 19/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Offentlig gestaltning av nybyggnation Dufvegårdens äldreboende.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: A. Entré
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92311000 Konstverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Offentlig gestaltning av ett äldreboende i Katrineholms kommun.