2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Tjänst för distansbaserad astmahantering och diagnostik
Beskrivning: Marknadsundersökning avseende Tjänst för distansbaserad astmahantering och diagnostik.
Intern identifierare: 25/191
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster