2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för träningsprogram
Beskrivning: IT-stöd för träningsprogram som en helhetstjänst (SaaS) inklusive drift, service och support. Syftet är att fysioterapeuter, arbetsterapeuter och andra yrkesverksamma inom rehabilitering utifrån en bildbank snabbt och enkelt ska kunna skapa individuella träningsprogram i samband med rehabilitering inom hälso- och sjukvård, administrera, söka, spara, återanvända och dela träningsprogram.
Föregående meddelande: 528181-2023
Intern identifierare: RJL 2023/1730
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72253200 Stödtjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000