Norrköpings kommun i samarbete med Söderköping-, Valdemarsvik- och Finspångs kommuner samt Norrköping Visualisering AB inbjuder Er att lämna anbud på mjukpapper, hygienprodukter, rengöringsmedel, m.m. i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24000000 Kemiska produkter, 33700000 Hygienartiklar, 33711520 Duschtvål, 33711900 Tvål, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se närmare beskrivning i upphandlingsdokumenten.