Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Leveransplats
Postadress: Vångavägen 2
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Kompletterande information: Enligt underlaget