2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkdrift Norra innerstaden
Beskrivning: Parkdrift mm Norra innerstaden.
Intern identifierare: NI 2025/578
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Parkdrift Norra innerstaden