Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Postadress: Ingemarsgatan 5
Ort: Stockholm
Postnummer: 113 54
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)