169942-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Tömning och borttransport av slam från enskilda avlopp och slutna tankar inom Falu kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTömning och borttransport av slam från enskilda avlopp och slutna tankar inom Falu kommun
BeskrivningTömning och borttransport av slam från enskilda avlopp, slutna tankar och köksbrunnar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102179:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513700 Transport av slam