2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksservice 2023
Beskrivning: Storköksservice
Föregående meddelande: 585102-2023
Intern identifierare: 2711-2022/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000