169972-2022 - ÄndringSverige-Arboga: Bevaknings- och säkerhetssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produkter för kameraövervakning
Referensnummer: FM2021-20458
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarsmakten har behov utav regelbunden försörjning av produkter inom området kameraövervakning. Målsättningen med upphandlingen är att hitta en leverantör som har ett produktsortiment som väl över stämmer med Försvarsmaktens behov och som dessutom har en god produktkännedom kring dessa produkter.