169974-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Engångsprodukter för angiografi och intervention standard
Referensnummer: 2019-O002642
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser engångsprodukter för angiografi och intervention och syftar till att teckna ramavtal för försörjning av engångsprodukter till Region Skånes olika verksamheter för radiologiska interventioner.