Upphandlingen omfattar stödsystemstjänster för kontaktcenter och telefonistapplikation samt hänvisningstjänster som option. Observera att röstbrevlådefunktioner avses tillhandahållas via Microsoft Exchange UM, således är enbart integrationstjänsten mot Exchange UM föremål för upphandlingens omfattning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen