169999-2018 - ResultatSverige-Uppsala: Skadeförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skadedjursförsäkring/fullserviceavtal Uppsalahem 2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Skadedjursförsäkring/fullserviceavtal Uppsalahem 1.5.2018 - 30.4.2021 med rätt till ett års förlängning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen