See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk partnering - Renovering av Badrum, kök och övriga åtgärder
Beskrivning: Upphandlingen avser en strategisk partnering för kök- och badrumsrenoveringar inom fastigheten Snickaren med option på arbeten i fastigheterna kvarteret Jupiter samt kvarteret Alfhem/Regementet.
Intern identifierare: 25/30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning, 45211310 Byggnation av badrum, 45211341 Byggnation av lägenheter, 45262690 Renovering av byggnader, 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000