2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Kateterburen Intervention KÄRL
Beskrivning: Varuförsörjningen planerar att upphandla produkter för kateterburen intervention KÄRL och behöver i detta arbete information om nya produkter på marknaden. Syftet är att få en ökad förståelse för marknadens utbud och tekniska utveckling inom området inför kommande upphandling. Vi ber er därför svara på denna RFI - Request for Information.
Intern identifierare: VF2026-00017
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141200 Katetrar, 33141210 Ballongkatetrar, 33141230 Dilatator, 33141240 Katetertillbehör