170138-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Totalentreprenad Magnarp - Vejby vattenverk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Totalentreprenad Magnarp - Vejby vattenverk
Beskrivning: Projektet avser renovering av vattenverksbyggnad invändigt och utvändigt samt hårdgöring av en mindre markyta. Byggnaden ligger på Magnarps byaväg 281. BYA 175 m² med källarplan under halva byggnaden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107798:Lot:1