Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnad av Smedbyskolan, Elentreprenad
Referensnummer: UH-2019-247
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
II.1.4.
Kort beskrivning
Elinstallationer i samband med nybyggnation av skolbyggnad, F-6 (tvåparallellig)
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen