170262-2025 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster
BeskrivningKarlskrona kommun tillsammans med delaktiga bolag avser att upphandla ett ramavtal med en leverantör gällande rekryteringstjänster.
Intern identifierare24/90
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000