Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FK Play 2022
Referensnummer: FK 2022/005606
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
En tjänst (FK Play) som möjliggör att på ett enkelt sätt skapa och
publicera filmer inom Försäkringskassan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen