170311-2019 - ÄndringSverige-Johanneshov: Elektricitet
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkraft
Referensnummer: 20-134
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Elkraft för föranmälda bolag/myndigheter enligt bilaga 1. Kundinformation.