2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information - Friskvårdsportal
Beskrivning: Request for information - Friskvårdsportal
Intern identifierare: KS2026/0273
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)