170328-2019 - ÄndringSverige-Båstad: Hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemtekniskaprodukter, papper- och plastprodukter samt städprodukter
Referensnummer: KS 000286/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33700000 Hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar att säkerställa Båstads kommuns behov av kemtekniskaprodukter, papper- och plastprodukter samt städprodukter.