170361-2025 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – 1st sopbil 2-fack
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel1st sopbil 2-fack
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp 1st ny sopbil 2-fack.
Intern identifierare25_25/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000