170370-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kaffebönor – Kaffe
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKaffe
BeskrivningKaffe
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLivsmedel - Kaffe
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe