2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lustgasapparater Region Halland RS230977
Beskrivning: Se förfrågningsdokumenten.
Intern identifierare: RS230977
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)