2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flisbil med släp, drivmedel LBG till Gärstad avfallshanteringsanläggning
Beskrivning: Upphandling av flisbil samt släpvagn till Gärstad avfallshanteringsanläggning.
Föregående meddelande: 085763-2023
Intern identifierare: 23/37
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Flisbil med släp, drivmedel LBG till Gärstad avfa.