170629-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Utbyte av stolar och matta - Västmanlands teater
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbyte av stolar och matta - Västmanlands teater
BeskrivningVästerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling av utbyte av stolar och matta - Västmanlands teater. Upphandlingen omfattar rivning av befintliga stolar och matta, leverans och montering/installation av nya stolar och matta.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123396:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39100000 Möbler, 39530000 Större och mindre mattor, 39531000 Mattor, 39531400 Heltäckningsmattor